Matěj Peňáz si řekl o návrat: Chce zápasit už 1. listopadu v Brně

Matěj „Money“ Peňáz se po zdravotních problémech opět hlásí o slovo. Český stroj na KO musel v létě kvůli opakované stafylokokové infekci odstoupit z pyramidy Tipsport Gamechanger. Nyní na svém Instagramu vyzval fanoušky, aby mu pomohli prosadit zápas na galavečeru Oktagon 79 v Brně.
„Kdo by mě chtěl vidět zase konečně doma? V Brně 1.11?! Označte Big Boss @ondrejnovotny, ať se to stane skutečností!“ napsal Peňáz k příspěvku, kterým naznačil, že je zdravotně připravený k návratu.
Další z této kategorie:
A jak je vidět, fanoušci na jeho výzvu slyší – příspěvek už nasbíral téměř 2000 komentářů. Uvidíme, jestli Big Boss Ondřej Novotný tuhle prosbu vyslyší. Ještě nedávno přitom Peňázovu kariéru brzdila infekce, která se opakovaně ozývá v těch nejméně vhodných chvílích.
„Matěj má toho stafylokoka v sobě stejně jako většina populace. Ale u něj se projeví silně vždy, když je oslabený – a to bývá právě na konci kempu,“ vysvětloval jeho trenér André Reinders poté, co Peňáz musel znovu nasadit antibiotika místo návratu do klece.
Vypadá to však, že se konečně blýská na lepší časy a Matěje Peňáze bychom mohli brzy znovu vidět v akci. Zda to bude už 1. listopadu na turnaji v Brně, si ještě budeme muset chvíli počkat. Fanoušci ale mají jasno – Peňáz je se svou neuvěřitelnou bilancí, kdy 9 z jeho 10 výher přišlo před limitem, téměř zárukou, že v kleci padne KO.
Další články:
PRÁVĚ SE ČTE
DEEP MMA / posledních 24 hodin
- Návrat ve velkém stylu. Peňáz v Berlíně smetl Silvu už v prvním kole
- Vémola reaguje na dominantní výhru Peňáze. S těmito soupeři už nemůže zápasit
- Titulový sen se rozplynul. Brichta přežil kop z otočky, pak ho šampion donutil odklepat
- Loket z otočky rozhodl. Dalaslan v Berlíně rozsekla soupeřku a zůstává neporažená
- Fleury zůstává vládcem OKTAGONu. Novotný mu otevřel cestu k třetímu pásu






